Červen 2009

Menu?

29. června 2009 v 8:46 | Kadurka |  |Blog-Potíže

Menu

A to co jako má být v menu za ty černé čtverečky???No snad to tam nezůstane,protože to vypadá hrozně...Nevíte někdo,co s tím,Je to moje chyba nebo chyba blogu?Děkuji..
Jinak pokusím se to spravit až s příchodem nového laye..Děkuji za pochopení..

The Sims 3-Další obrázky

28. června 2009 v 10:05 | Kadurka |  The Sims 3 Obrázky
Mám pro vás ony zmiňované screeny ze hry,kdy jsem já a moje kaamrádky hráli ve škole..=o)
Více obrázků možná později..=o)


Prázdniny =oD+Vysvědčení

26. června 2009 v 8:00 | Kadurka

A je to tady!!

Dnes je den,který je por většinu velmi radostný,ale pro některé také smutný...V dnešní den většina dostává vysvědčení a jde do školy naposledy...Teda alespoň já...
Je pátek 26.6,kdy i naše škola dostává vysvědčení..Pro mě a mou třídu je to ale o něco jiné....Je to velká událost,jelikož jdeme na základní školu naposled...Rozdávání bude na Obecním úřadě a bude slavnostní,takže budou všichni vymódění...Tady jde ale o to,že spolu jako třída budeme naposled..I když si říkáte,jaký blbbečky to ve třídě máte a že se těšíte,až vypadnete..Stejně se vám bude strašně stýskat a kápnete nejednu slzu..
Ani si neuvědomujete,že právě tohle je poslední den..A po prázdninách půjde jinam,tam,kde vás nikdo nezná a bůh ví,jaké to tam bude....
..Ale nedělejme z toho tragédii,určitě všechno dobře dopadne a na nové školy to bude fajn..A se starými spolužáky budu ve styku...Začínají prostě prázdniny a ty je si třba užííííít!!
Proto vám chci popřát skvělé vysvědčení a hlaně..Skvělé prázdniny..(Nejen s blogem Likesims2..=oD)
Takže třikrát hurá a žijme naplno!!!A dále navštěvujte blog Likesims2,kde por vás chystám super prázdninový program ve stylu The Sims 3...´=o)

Aktuálně..

25. června 2009 v 19:30 | Kadurka
The Sims 3 mi už došlo..Takže paráááda..Hrozně se těším na hraní,nicméně mi ještě chybí ta RAMka,takže musím ještě vydržet...
Už v hlavě promýšlím new komix a všechno možné....
Touto dobou za týden,tedy 2.7 2009 jedeme do Chrovstak na 10 dní,takže budu neaktivní,ale články budou...Už ted je začínám chystat,tak se nebojte..=o)
Jinak bližší info tak 2 dny před dovolenou..Tak toť vše,pp

Co se děje?

23. června 2009 v 19:46 | Kadurka |  |Blog-Novinky

Jak je to se mnou?

Konečně...Zítra by mi mělo konečně dojít ono The Sims 3,na které tak čekám..Nicméně,moje RAM požadavky pro Vistu nejsou nejlepší,takže to chce ještě new Ramku a můžu spokojeně hrát,točit a fotit komixy..=o)
Nicméně dnes(23.6 2009),se ve škole již neučíme,a tak hrajeme karty atd..Mno a kámoška donesla notebook,kde má i sims 3,a tak jsme celýden hráli..=oD..Udělala jsem dost screenu,takže je v nejbližší době čekejte..=o)..
Jinak jasně,že až definitivně rozjedu sims,začnu s new komixem!!..Toť zatím vše,mějte se..

The Sims 3 Porazilo svět..=oD

17. června 2009 v 20:51 | Kadurka |  The Sims 3 Videa
Mám pro vás video,které mluví za vše..=oD..Francie,Paříž..Obyčejný bílý den a Paříží se prostě prožene pár desítek simích aut..=oD..Prostě mazce,chtěla bych vidět..Však video mluví za vše..=o)
Tak to STOP!

17. června 2009 v 20:49 | Kadurka |  |Blog-Potíže

STOP...

Ahojky,tak opět jednou píšu..Co to?Ano..Snad denně mi chdoí meil,abych pořád někomu zasílala návod,jak na instalaci staženého The Sims 3.
Tak prvně mě někdo udá,tak se na to vykšalu a najednou toto?Já vím,že za to někteří nemůžou,ale já už s takovými věcmi nechci nic mít...Takže na tyhle meily nereaguju..
Tak snda pochopily a necháte mě v klidu spát..=oD..Děkuji a pp..

Kam ukládat downloady z The Sims 3?

13. června 2009 v 22:07 | Kadurka
Chcete začít se stajováním různých dowbloadů do The Sims 3?Nějak se vám to ale nedaří a downloady vám ve hře prostě nefungují?Tak to mám pro vás návod,jak si downy zprovoznit!..=o)
  1. Stáhněte si nějaký download..Většinou je zabalený v RAR souboru..
  2. Až budete mít soubor stáhnutý,tak jej rozbalte,třeba na plochu....
  3. Až budete mít rozbaleno,najeďte si do: Místní Disk(C) / Program Files / Electronic Arts / The Sims 3
  4. Poté si tam vytvořte novou složku s názem: Mods ...A v téhle složce Mods vytvoříte ještě jednu.A to s názvem Packages...
  5. A přesně sem do téhle složky s názvem Packages přesunete onen rozbalený download..
  6. No a do téhle složky budete ukládat všechny své downloady,stejně jako tomu bylo i u Sims 2...
Pozor!-Do složky Packages ukládejte jen soubory s koncovkou Package,jen tohle je download..Ostatní nás nezajímá...A pokud nebudete postupovat podle návodu a budete downy ukládat jako u dvojky,tak vám nepůjdou..=o)

Kopíruj se zdrojem,použij ikonku


Já a The Sims 3

10. června 2009 v 18:52 | Kadurka |  |Blog-Novinky

Já a The Sims 3.....

Ahojky..Hlásím se vám..Určitě by jste chtěli vědět,jak to mám já a The Sims 3...
Někteří možná ví,ale The Sims 3 jsem vyhrála v soutěži na LS(Neychloubám se),takže musím počkat,než mi hra příjde pošotu..Zatím nic,tak čekám..Snad se velmi brzo dočkám..
Nicméně to není jediná překážka,protože si ještě musím koupit větší RAMKU,aby mi hra jela dobře...
No a až tak bude,tak vás zaplavím návody z mé hry a samozřejmě novým očekávaným komixem..=o)
Tak snad vydržíte na to nejlepší,zatím na blog budu dávat to,k emu sims nepotřebuji..pp mějte se...=o)

Konečně!

8. června 2009 v 6:52 | Kadurka |  |Blog-Novinky

Ahojkyyyyy

Ahojky..Zdravím všechny věrné návštěvníky blogu Likesims2!Určitě jste si mohli všimnout,že cca 4 dny jsem měla zablokovanej blog!!!A víte proč??
Nevím,kdo mě udal nebo tak,ale to už je jedno..Byla jsem udána za porušení pravidel,a to za návod jak na instalaci staženého The Sims 3..Chtěla jsem pomoct těm,co to potřebují,ale prostě to asi nepůjde mno...
Takže doporučuji jedině si hru koupit,proč,to se dočtete v tomhle článku..ZDE...
Takže blog už je v pořádku a čekejte jen samé legální návody z The Sims 3...Tak ahojky,mějte se a dále navštěvujte blog Likesims2..=o)