Červenec 2007

Miss Sims 2007!-1.Kolo-Sezanmte se se Simkami!

31. července 2007 v 10:13 | Kadurka
Tak a je to tady!Tímto je odstartováno 1.Kolo Velkolepé soutěže Miss Sims 2007!Pro svoji favoritku můžete hlasovat dole v anketě!V tomto 1.Kolo se s námi rozloučí 2 s nejmenším počtem hlasů.Přihlásilo se opravdu hodně soutěžících!A chci vám všem poděkovat!
Toto první kolo se týká Seznámení s našima krásnýma Simkama!Simka se vám představí v celé své kráse!Ať už venku či doma,v obličeji či z dálky.A tady už máme naše půvabné soutěžící!
Jméno Soutěžící:AdriaZavo
Jméno Simky:Alex Calisová
Věk Simky :22let
Alex je normální holka.Má přítele a plánují svatbu.Do soutěže ji přihlásil přítel nejdříve se ji nechtělo,ale nakonec do toho šla.Oba dva žijí v malém domě ze zahrádkou a bazénem.Mezi její zájmy patří malování nakupování a hrát na kytaru.
Této soutěžící se omlouvám,ale popis simky mi nedošel..Takže jsem si vše k simce vymyslela...Doufám,že se soutěžící moc nebude zlobit..
Jméno Soutěžící:Ninuska
Jméno Simky:Jessica Parkers
Věk Simky:19 let
Jsem fajn holka do nepohody..Ráda se směju,sportuju a trávím čas s přáteli.Do Miss Sims 2007 mě přihlásila moje nej kamarádka.Prvně jsem nechtěla soutěžit,ale teď sem jí za to mooc vděčná...:o)))
Jméno Soutěžící: Kikinda
Jméno simky: Gloria McPeasová
Věk: 24 let
Práce:Zatím si hledá práci
Gloria má 6letou dcerku Lindu.Její přítel jí kdysi opustil a ona zjistila že čeká miminko.Líbí se jí hlavně hnědovlasí muži.Ráda si hraje s Lindou a nakupuje.
Jméno Soutěžící: Mischa McGaero
Jméno Simky:Mischa McGaero
Věk Simky:19 let
Práce: Modelka
STRUČNÝ OPIS:
Má ráda luxus a zvířata.Jako teenegerka vyhrála soutěž o nejhezčí modelku časopisu Star.Chtěla by hrát v nějakém seriálu.Ráda se věnuje sportu jako Box,Golf a Krasobruslení!.Sní o velké svatbě Umí český,slovenský,francouzký a anglický jazyk. Její oblíbený seriál je O.C.CALIFORNIA.
Jméno Soutěžící:stene.07
Jméno Simky:Gabrielle
Věk Simky:19
Gabrielle ráda sportuje ( tanec , aerobik , plavání , tenis ,... ) Je ráda středem pozornosti a nesnáší hádky , radši se do nich ani nikdy nemíchá ! má doma kočku Sesinku , kteoru má od svích 17ti let ! Teď je Gabrielle 19. Bydlí s mámou , tátu nemá má rozvedené rodiče , ale její máma se brzo bude vdávat , a Gabrielle doufá že si taky brzo někoho najde =o)
Jméno Soutěžící:Blondysek16
Jméno Simky:Michalle Linthon
Věk Simky:18 let
Ahoj jmenuji se Michalle Linthon ....Do soutěže jsme se přihlasila ,abyhc zkusila štěstí a veděla jak jsme na tom ....Baví mě hudba ,tanec a moje rodina....miluji zvířata..a nesnáším ....píchu.....Líbím se vám ????Tak mě podpořte je to jen na vás:-*
Jméno Soutěžící:Pelajova1
Jméno Simky: Andrea Hillová
Věk Simky:20
Práce: Presidentka
Potom co vystudovala vysokou školu, odstěhovala se do sousedství Veronov, kde se také vdala za sympatického mladíka Paula. Nyní se snaží vydělat co nejvíce peněz na nový dům, kde by mohla se svým mužem (případně s jejich dětmi) žít...
Jméno Soutěžící:BellaAlicia
Jméno Simky:Megan Brantová
Věk Simky:23 let
Jméno Soutěžícího:KociL
Jméno Simky:Halley Tribiany
Věk Simky:22 let
Práce:pracuje jako doktorka
Mám ráda zvířata a všechno kolem nich...Doma mám 5 papoušků,4 kočky a 2 psy.....
Jméno Soutěžící:Makao15
Jméno Simky:Alicia Swenová
Věk Simky:19 let
Povolání:Modelka
Do této soutěže ji přihlásil její zaměstnavatel. Má přítele Marcuse , se kterým by chtěla syna a dceru. Ráda čte, maluje, vaří a sportuje jinak moc ráda tráví svuj čas se svým přítelem .
Tak a to jsou naše půvabné soutěžící!Tak halsujte pro svou favoritky v anketě...Protože po prvním kole nás opustí 2 simky!

Ber nebo Neber-Soutěžní otázka 5

29. července 2007 v 15:49 | Kadurka
Mám tady pro vás další Ber nebo Neber!Opět beru 10 komentíků a hraje se opět o krásné ceny!Tak odpovězte do komentíků na tuto otázku:
 • Vyjmenujte aspoň 5 stálých správců v Místnosti The Sims na lidé...

Ber nebo Neber-Výhra 4

29. července 2007 v 15:43 | Kadurka
Je mi líto,ale dotyčná výherkyně se neozvala a tak nic nedostala...Až se ozve,a vybere si číslo kufříku,tak vyhraje....:o((((

The Sims 2 Šťastnou Cestu!-Plno Věcí..

28. července 2007 v 8:53 | Kadurka
Mám tady pro vás plno informací o obrázků!Zdroj: www.thesims2.cz !
The Sims 2 Šťastnou Cestu-Trailer!
Obrázky!

Jedu stanovat!:o))))

28. července 2007 v 8:14 | Kadurka
Chci vám jenom oznámit,že dne jedu stanovat...Vrátím se zítra večer!Takže se nemusíte bát,že tady zase dlouho nic nebude!Tak zatím PaPa!:o))))

Ber nebo Neber-Kufříky 4

28. července 2007 v 8:08 | Kadurka
Tak a je to tu!Tentokrát se šťastným komentářem stal komentář číslo 9!!Gratuluji!Takže vítězem se stává Sabina!Takže,můžeš si vybrat jeden z 10 kufříků,pod každým kufříkem se skrývá jeden nějaký pokoj...Ale pouze pod jedním je prémie!Všecky pokoje,co jsou nutností v domě!
 • Kuchyň,Obývák,Ložnice,Koupelna,Pracovna a Dětský pokoj(premie)
 • Kuchyň
 • Obývák
 • Dětský Pokoj
 • Ložnice
 • Pracovna
 • Zahrada
 • Dům
 • Rostlinstvo
 • Pokoj pro miminka
Tak tady jsou kufříky!
Gratuluji Sabino!Na e-mail Kiki.Kadurova@seznam.cz mi napiš číslo kufříku,co si vybereš a já ti zašlu cenu!

Jak na torrenty?Aneb stáhněte si The Sims 2!

28. července 2007 v 7:32 | Kadurka |  |3.Stahování

Jak stáhnout The Sims 2?

Už nemáte peníze na to,aby jste si stále kupovali hry The Sims 2,tedy teřba její datadisky a balíčky?Jsou zde i jiné možnosti,jak třeba The Sims 2 získat..
Stačí ho třeba stáhnout z internetu...Řada lidí ale ůbec netuší,jak na to a co všechno to obnáší..A proto je tady tenhle článek,který vám to celí trochu přiblíží..

Ber nebo Neber-Soutěžní otázka 4

26. července 2007 v 18:35 | Kadurka
Mám tady pro vás další Ber nebo Neber!Tentokrát se snažte..Bude se hrát o pěkné ceny...:o)..Tak neváhejte a pište komentáře!Beru opět 10 komentů!
Kolik dětí maximálně se může matce narodit?

The Sims 2-Šťastnou cestu-Krásné obrázky!

26. července 2007 v 11:49 | Kadurka
Mám tady pro vás další krásné obrázky z přpravovaného datadisku The Sims 2-Šťastnou cestu!Tento očekávaný datadisk plný prázdninové pohody u moře,či relaxační pobyty na thajských masažích,či dobrodružné stanování s přáteli v lese...
Zdroj: www.thesims2.co.uk

The Sims 2 H&M Modu-Videa

26. července 2007 v 7:32 | Kadurka
Mám tady pro vás pár pěkných videí s The Sims 2 H&M Moda!
Pěkný ne?:D