Květen 2007

Budou se dít mega věci...:D

31. května 2007 v 17:00 | Kadurka
Mám tady pro vás jedno oznámení...Zrušila sem všecky rubriky ohledně informací o hře The Sims 2..Ale nebojte..Informace o datadiskách najdete v rubrice Sims Datadisky a balíčky najdete v rubrice Sims Balíčky..Udělala sem to proto,aby byl blog přehlednější...Bude se totiž celý upravovat,tak aať už aspoň nějak vypadají ty rubriky..:DDíkec za pochopení.....Kadurka!!

The Sims 2 H&M Moda!

31. května 2007 v 16:55 | Kadurka
První obrázky z kolekce H&M Móda
Sehnala sem pár obrázků z přivravovaného balíčku H&M Moda.Tento balíček bude obsahovta skutečně modely oblečení,jaké sou i v ochodě!!. Ty pocházejí ze stránek německé pobočky EA .na závěr malá zajímavost, všimnout si můžete oficiálního loga, které používá prvek nákupní tašky.

Mám tady pro vás informace o new balíčku,který vyjde již brzy!!
Zdroj:www.thesims2.cz

Poměrně delší dobu je znám název a zaměření nadcházející kolekce objektů pro The Sims 2. Půjde o The Sims 2: H&M Móda, z čehož je zcela patrné zaměření celé kolekce. Módních doplňků značky H&M pro vaše simíky se dočkáte přesně 8. června (termín pro ČR). A na co se zhruba můžete těšit:
Můžete se těšit na supr oblečení a objekty jaké jsou v obchodech H&M!!Máte se na co těšit!!Balíček bude asi stát 299 Kč...
O kolekci H&M Móda jsem vás v předešlých dnech již informovala a to nejen o jeho nápni ale také jsem vám nabídla první obrázky.... Nyní konečně došlo k oznámení, tohoto již pátého obsahového balíčku, oficiální cestou, což s sebou přináší také nějaké ty nové materiály.K dispozici je také obrázek balení (německá verze) a oficiální logo. Prohlédněte si pár dalších obrázků...

The Sims 2 Pojďme slavit

31. května 2007 v 16:53 | Kadurka
Celebration Stuff tu!Je tu nový datadisk The Sims 2 Celebration Stuff. Datum vydání je stanoveno na 6. dubna 2007. Tento minidatadisk pro The Sims 2 přináší kolekci zaměřenou, jak správně tušíte, na oslavy a vše s tím spojené. Čeká vás spousta nových objektů od elegantních večírkových šatů až po všelijaké objekty zpříjemňující průběh každé party nebo oslavy jako gril nebo židle se slunečníkem.

The Sims 2 Veselé Vánoce

31. května 2007 v 16:52 | Kadurka

Sims 2: Happy Holiday

Zatím blíže nespecifikovaný balíček točící se okolo Vánočních předmětů. Zřejmě půjde o reedici původního Xmas balíčku.
I když teploty klesají, tak tento známý otec evropských Vánoc kolem sebe rozsévá samé pozitivní zprávy a nezapomenutelnou atmosféru.Na velikosti záleží. Povzneste vánoční svátky vašich simů do větších sfér. Třeba pořízením tohoto stromu všech stromů. Milovníci vánočních stromků si budou moci pořídit kousek až z Ria.Je těžké zůstat v klidu, když postavíte Frostyho. Tohoto srandovního sněhuláčka jen tak nezastavíte - stále se chlubí svými lyžemi a provádí skokanské kousky.Rozsvícené svíčky přidají svátkům tu pravou atmosféru rozzářeného plamene.Předtím než se vaši simové uvelebí do postelí a předtím než začnou snít, tak je pořádně vybavte svátečními věcmi.Užijte si dokonce i čínskou vánoční atmosféru. Simové na sebe budou navlékat tradiční roucho Geongsam.
Zdroj:www.thesims2.cz

The Sims 2 Vánoční balíček

31. května 2007 v 16:51 | Kadurka


Tento mini-datadisk (v originále se jmenuje Christmas Party Pack) vám přidá do hry SIMS 2 obsah týkající se Vánoc. Těšit se můžete na vánoční výzdoby domů, Halloween, pořádání štědrého dne a také oslavu příchodu nového roku. Součástí tohoto speciálního tématického datadisku je přibližně 40 nových objektů a těšit se můžete také na příchod samotného Santa Clause až do vašeho pokoje. Podávejte sváteční hostinu pro celou rodinu. Vyzdobte si svátečně celý dům jmelím, punčochami, sněhuláky, věnci a obrázky s vanočními motivy. Používejte venkovní vánoční osvětleni, zamrzlá okna a svítící nos vánočního soba. Oblečte se jako Santa Claus nebo paní Clausová a prožijte jejich zázračný príchod na Štědrý den. Uspořádejte novoroční párty a nezapomeň na ohnostroj! Obsahuje 12 vánocních darků. Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné mít naistalovanou hru SIMS 2.

The Sims 2 Rodinná zábava..

31. května 2007 v 16:50 | Kadurka
Mini datadisk Pro rodinnou zábavu (Family Fun) je zaměřen na rodinu - převážně na děti a dětské pokojíčky. Dočkáte se 60 nových objektů, dekoraci s tématikou podmořského světa, oblečení pro děti... Jedná se o balíček tématických objektů po vzoru Vánočního balíčku. Těšit se můžete např. na: dekorace a vybavení dětských pokojíčků ve stylu fantasy či podmořského světa, tapety, pyžama a plno desítek dalších.

The Sims 2 Šťastnou cestu-Informace 2

31. května 2007 v 16:47 | Kadurka
Táákže tu pro vás mám aspoň nějaké informace o připravovaném datadisku Šťastnou cestu..
Vyjměte své simy z jejich každodenní rutiny a pošlete je daleko na vzrušující výlety do exotických krajů! Relaxujte na svěžím tropickém ostrově v luxusních apartmánech, kempujte s celou rodinou na vrcholcích hor nebo prozkoumejte kulturu dálného východu. Ralaxací a osvěžením získají vaši simové zkušenosti v nových aktivitách. Přeměňte je z nemotorných turistů na důvtipné mezinárodní cestovatele, naučte je novým zvyklostem zahrnující místní pozdravy, tance a další zajímavosti. Vraťte se zpátky domů jako cestovatelský znalec. Pošlete simy na výlet jejich života!
A tady se ještě můžete podívat,jak asi bude vypadat obal...

The Sims 2 Šťastnou cestu-Fotky

31. května 2007 v 16:47 | Kadurka
Zdroj:www.thesims2.cz

The Sims 2 Šťastnou cestu-Odhalení!!

31. května 2007 v 16:46 | Kadurka
Je tu odhalení new datadisku,který vyjde...Bude se týkat cestování,takže se můžete těšit na cestování!!Víc informací zatím nemám..A tady je aspoň jeden obrázek!!

The Sims 2 Delux-Informace...!!

31. května 2007 v 16:45 | Kadurka
Zatímco všichni netrpělivě vyčkavají informací o budoucím datadisku, tak Electronic Arts přicházejí s ohlášením distribuční reedice druhého dílu-The Sims 2 Deluxe. Půjde o balení doplněné rozšířením Noční život (Nightlife) a bonusovým DVD. Zajímavé, je že pro tuto reedici nebyl vybrán první datadisk Univerzita jak je na snadě, ale až druhý chronologicky vydaný. Zřejmě je to zapříčiněno větší popularitou datadisku. Lze předpokládat, že se v budoucnu dočkáme také edicí Double Deluxe či Triple Deluxe jako v případě prvního dílu. Datum vydání zatím nebylo zveřejněno.
Zdroj:www.thesims2.cz